Marmaris, Söğütköy…

 

Gözlerden uzakta sesiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyenlerdenseniz eğer Marmaris’e bağlı olan Söğütköy tam size göre bir yerdir. Bozburun Yarımadası’nın Sömbeki Körfezi’nde yer almaktadır. Burada birkaç mütevazı otel ve lokanta bulunmaktadır. Burada kendinizden de bir şey bulacağınız için hiç yabancılık çekmeyeceksiniz.

Söğütköy’ün geçmişi antik döneme dayanmaktadır. Thyssanos antik kentine ait kalıntılar bulunmaktadır. Ama şuan da ciddi anlamda yapılan bir kazı çalışması bulunmamaktadır. Tertemiz denizi ve mis gibi havası ile huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Karmaşadan ve kalabalık insan topluluklarından sıkılanlar için ideal bir tatil yeri. Hayatınıza mola vermek isteyeceğiniz, bol enerji depolayacağınız yerlerden biri.

Söğütköy’de konaklama adına mütevazi otellerin yanı sıra kiralık ev seçeneği de bulunmaktadır. Marmaris Söğütköy günlük kiralık ev seçeneği ile rahat bir tatil geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile birlikte hiç yabancılık çekmeden huzurlu bir tatil imkanı bulabilirsiniz. Marmaris Söğütköy günlük kiralık daire seçeneğin de evler eşyalıdır. Gerekli olan tüm eşyalar evler de bulunmaktadır.

Kiralık ev konusunda hizmet veren firmalardan biri de www.marmariskiralikevler.com firmasıdır. Seçenekler arasında bulunanlar için istediği özellikte bir evi rahatlıkla bulabilirsiniz. Detaylara takılmadan bize özellikleri iletmeniz yeterlidir.

Kiralık ev seçeneği ekonomik olmasının yanı sıra ev sıcaklığında, resmiyetten uzakta bir tatil imkanı sunabilmektedir.