Marmaris, Orhaniye

Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı olan Orhaniye durgun denizi ile bilinir. Günün her saattin de dümdüz, çarşaf gibi bir denizi vardır. Hisarönü Körfezi’nde bulunan belde turizm açısından önemli yerlerden biridir. Bybassos Antik Kenti eteklerinde kurulan belde, son dönemlerde yat turizmi açısından da önemli yerlerden biridir.

Geçmiş tarihi bugüne taşıyan önemli turistik beldelerden biridir. Kızkumu plajı belde sınırları içerisin de yer almaktadır. Bu plaj ile ilgili birçok efsane anlatılmaktadır. Bu plajın özelliği denizin yarısına yürüdüğünüz de bile suyun seviyesi dizlerinizi geçmemektedir. Orhaniye de tatilinizi geçirirken doğa ve tarih size eşlik edecektir.

Orhaniye de tatil boyunca yapılabilecek pek çok aktivite bulunmaktadır. Su sporları, doğa yürüyüşleri, tekne turları, tekne ile çıkılan mehtap turu… Kısacası tatiliniz boyunca sıkılma ihtimaliniz yok desek yeri vardır. Belde ilk zamanlarda Kırvasil ismi ile anılırken daha sonra Orhaniye ismini almıştır. Geçmişi antik döneme dayanan köy de geçmişi yansıtan tarihi kalıntıları yakından görebilirsiniz.

Konaklama adına Marmaris Orhaniye günlük kiralık ev seçeneği bulunmaktadır. Şehrin karmaşasından ve kalabalığından bunalanlar için, ev rahatlığı ortamında tatil geçirmek isteyenler için seçilebilecek seçenek arasında yer almaktadır. Marmaris Orhaniye günlük kiralık daire seçeneğinde evler de tüm konforunuz düşünülmeye çalışılmıştır. Sevdikleriniz ile birlikte ekonomik bir tatil geçirme şansınız bulunmaktadır.

www.marmariskiralikevler.com adresinden ekonomikten, lükse kadar pek çok seçeneği inceleyebilirsiniz. Bütçenize ve zevkinize uygun bir ev tercih edebilirsiniz.