Marmaris Adaköy; Cennetten Bir Köşe

Bütün bir yıl boyunca iş yoğunluğundan ve şehrin gürültüsünden yorulanlar için kaçıp, gizlenebilecekleri bir yer Adaköy. Adeta cennetten bir köşe olan belde sesiz, sakin ve huzurlu bir tatil tercih edenlerin görmek isteyecekleri yerler arasında yer almaktadır. Belde mavi bayraklı plajı ve yeşilin her tonunu sunan doğası ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır.

Geçmişte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Adaköy bugün de yerli yabancı birçok misafirini ağırlamaktadır. Masmavi denizi ve altın sarısı plajı ile güneşi içinizde hissedeceksiniz. Adaköy’de tatilinizi geçirirken zamanın nasıl geçtiği anlamayacaksınız. Adaköy’ü diğer tatil beldelerinden farklı kılan bir diğer özelliği ise doğal yaşamın korunması adına ayrılmış topraklardan biri olmasıdır ve burada alageyik üretme çiftlikleri bulunmaktadır. Belde de birçok girintili sahil koyu bulunmaktadır.

Adaköy’de tatili geçirenler için konaklama adına pek çok seçenek bulunmaktadır. Lüks otellerin yanı sıra, butik oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır. Bu seçeneklerin yanı sıra Marmaris Adaköy günlük kiralık ev seçeneği bulunmaktadır. Sevdikleri ile birlikte günlük olarak kiraladıkları daire de tatilin keyfine varmaktadırlar. Birçokları rahat ev ortamında tatil keyfi yapmayı sever. Marmaris Adaköy günlük kiralık daire sistemini kalabalık ortamlarda bulunmak istemeyenler tercih edebilmektedirler. Bütün bir yılı yorgunluğunu daha sakin ve tek düze yaşamak isteyenlerin tercih nedenleri arasında yer almaktadır.

Günlük kiralık daire sistemin de daireler eşyalıdır. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi temel ihtiyaçlar dairelerin içerisinde yer almaktadır. Bütçenize ve zevkinize göre kiralık evler bulunmaktadır. Adaköy de kiralayabileceğiniz dairleri www.marmariskiralikevler.com sitesinde rahatlıkla görebilirsiniz. Kiralayacağınız evi inceleyebilir, dilerseniz kiralayabilirsiniz.

Adaköy her ne kadar sessiz ve sakin bir belde olarak tercih edilse de, eğlence düşkünleri için de alternatif bulunmaktadır. Marmaris’e giden vasıtalar ile Marmaris’e giderek dilediğiniz kadar eğlenebilirsiniz. Adaköy de tatilde yapılabilecek aktiviteler bulunmaktadır. Düzenlenen tekne turları ile mavi yolculuk keyfi yaşayabilirsiniz. Adaköy biraz huzur isteyenler ve en önemlisi kendini dinlemek isteyenlerin tercih edebileceği şirin bir tatil beldesidir. Siz de kendinize ve sevdiklerinize güzel bir tatil hediye edebilirsiniz.